Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 / Beginning of School Year 2018/2019

klasy 1-3 Szkoły Podstawowej: godz. 10:00

klasy 4-6 Szkoły Podstawowej: godz. 09:00

klasy 7-8 Szkoły Podstawowej i klasa 3 Gimnazjum: godz. 09:30

klasy preIB, IB1 i IB2 International School of EKOLA: godz. 11:00, budynek przy ul. Ojca Beyzyma 17 / at 11:00, Ojca Beyzyma Street 17

Praca

EKOLA zatrudni pracowników obsługi i konserwatora. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 667 989 110.

Ostatnie miejsca w klasie 4 szkoły podstawowej

Podania prosimy wysyłać na adres sekretariatu szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

List Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej i klas II gimnazjum

Jak zawsze niezawodni

Uczniowie EKOLI nigdy nie zawodzą, biorąc aktywny udział w różnych akcjach charytatywnych, często pomagając  potrzebującym wsparcia. Uczestnicząc w akcji „Pomaganie przez odkręcanie”, prowadzonej przez Fundację „bliżej szczęścia”, przyczynili się, zbierając dużo, dużo nakrętek, do remontu Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Sosnowcu. Otrzymali właśnie podziękowanie za swoją postawę,  ale na pewno zechcą przyłączyć się do kolejnej akcji podjętej przez fundację.

Pomaganie przez odkręcanie

Zespół Szkół EKOLA otrzymał Certyfikat Honorowego Przyjaciela Fundacji „Bliżej szczęścia” za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w realizacji akcji „Pomaganie przez odkręcanie”. Zwykłe nakrętki zbierane przez całą społeczność EKOLI pomogły wyremontować część Domu Dziecka w Sosnowcu. Mamy nadzieję, że również w tym roku aktywny udział wszystkich w akcji pomoże zebrać tyle nakrętek, aby udało się zakończyć remont placówki.

Przekaż 1%

PODZIĘKOWANIA

Nasza szkoła otrzymała darowiznę (13.000 zł) z przeznaczeniem na organizację obchodów 25-lecia, przekazaną przez Fundację KGHM Polska Miedź. Dziękujemy serdecznie Pani Justynie Pietrzak-Wróbel za pomoc w staraniach o uzyskanie dofinansowania.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni rodzicom - Państwu Zofii i Rafałowi Olesińskim oraz Panu Zbigniewowi Sebastianowi za finansowe wsparcie naszej uroczystości. Dziękujemy!

JUBILEUSZ 25-lecia ZESPOŁU SZKÓŁ EKOLA

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości 25-lecia istnienia szkoły oraz na relację z wydarzenia.