Pomaganie przez odkręcanie

Zespół Szkół EKOLA otrzymał Certyfikat Honorowego Przyjaciela Fundacji „Bliżej szczęścia” za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w realizacji akcji „Pomaganie przez odkręcanie”. Zwykłe nakrętki zbierane przez całą społeczność EKOLI pomogły wyremontować część Domu Dziecka w Sosnowcu. Mamy nadzieję, że również w tym roku aktywny udział wszystkich w akcji pomoże zebrać tyle nakrętek, aby udało się zakończyć remont placówki.

Przekaż 1%

PODZIĘKOWANIA

Nasza szkoła otrzymała darowiznę (13.000 zł) z przeznaczeniem na organizację obchodów 25-lecia, przekazaną przez Fundację KGHM Polska Miedź. Dziękujemy serdecznie Pani Justynie Pietrzak-Wróbel za pomoc w staraniach o uzyskanie dofinansowania.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni rodzicom - Państwu Zofii i Rafałowi Olesińskim oraz Panu Zbigniewowi Sebastianowi za finansowe wsparcie naszej uroczystości. Dziękujemy!

JUBILEUSZ 25-lecia ZESPOŁU SZKÓŁ EKOLA

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości 25-lecia istnienia szkoły oraz na relację z wydarzenia.