IB2 - Obóz Naukowy Krzyżowa 2017 / Revision Camp Krzyżowa 2017

IB2 - Obóz Naukowy Krzyżowa 2017 / Revision Camp Krzyżowa 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

Aktualności

Jak zawsze niezawodni

Uczniowie EKOLI nigdy nie zawodzą, biorąc aktywny udział w różnych akcjach charytatywnych, często pomagając  potrzebującym wsparcia. Uczestnicząc w akcji „Pomaganie przez odkręcanie”, prowadzonej przez Fundację „bliżej szczęścia”, przyczynili się, zbierając dużo, dużo nakrętek, do remontu Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Sosnowcu. Otrzymali właśnie podziękowanie za swoją postawę,  ale na pewno zechcą przyłączyć się do kolejnej akcji podjętej przez fundację.

 

Wyprawka dla ucznia klasy 1 szkoły podstawowej - rok szkolny 2017/2018

pobierz

Pomaganie przez odkręcanie

Zespół Szkół EKOLA otrzymał Certyfikat Honorowego Przyjaciela Fundacji „Bliżej szczęścia” za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w realizacji akcji „Pomaganie przez odkręcanie”. Zwykłe nakrętki zbierane przez całą społeczność EKOLI pomogły wyremontować część Domu Dziecka w Sosnowcu. Mamy nadzieję, że również w tym roku aktywny udział wszystkich w akcji pomoże zebrać tyle nakrętek, aby udało się zakończyć remont placówki.

 

Przekaż 1%

 

 PODZIĘKOWANIA

Nasza szkoła otrzymała darowiznę (13.000 zł) z przeznaczeniem na organizację obchodów 25-lecia, przekazaną przez Fundację KGHM Polska Miedź. Dziękujemy serdecznie Pani Justynie Pietrzak-Wróbel za pomoc w staraniach o uzyskanie dofinansowania.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni rodzicom - Państwu Zofii i Rafałowi Olesińskim oraz Panu Zbigniewowi Sebastianowi za finansowe wsparcie naszej uroczystości. Dziękujemy!

JUBILEUSZ 25-lecia ZESPOŁU SZKÓŁ EKOLA

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości 25-lecia istnienia szkoły oraz na relację z wydarzenia.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji