Pn 18.12

zebranie rodziców (17:00), konsultacje (18:00-19:00)
Wystawa fotografii - egzamin Visual Arts 2012 / Photography Exhibition - Visual Arts Exam 2012

prace Krzysztofa Matuszewskiego, ucznia kl. IB2 2011/2012 / author: Krzysztof Matuszewski, IB2 student 2011/2012

TWÓRCZE WARSZTATY W MUZEUM PANA TADEUSZA

Papier z wyobraźni. Poznajemy ebru – technikę zdobienia papieru” oraz „Widzialne – niewidzialne. Warsztaty z fotografii otworkowej” to tematy zajęć, w których 21 kwietnia wzięli udział uczniowie klasy 1 gimnazjum. W czasie warsztatów wykonywali własne wzory papieru marmurkowego, mogącego służyć jako dekoracja, okładka książki czy papier ozdobny. Przekonali się także, że zwykła puszka może stać się aparatem fotograficznym i za pomocą takich właśnie prostych aparatów typu „camera obscura” własnoręcznie wywoływali w ciemni fotograficznej wykonane przez siebie na muzealnym dziedzińcu zdjęcia.