FINAŁOWY WIECZÓR TEATRALNY

Ostatni w tym roku szkolnym Wieczór Teatralny uczniowie gimnazjum wraz z p. Agatą Polańską spędzili 9 czerwca w Teatrze Komedia, gdzie obejrzeli spektakl „Nic nie gra” w reżyserii Pawła Okońskiego. Sztuka H. Lewisa, J. Sayera i H. Shieldsa opowiadająca o amatorskim zespole teatralnym, który próbuje, dość nieudolnie, za to bardzo zabawnie, zrealizować premierę przedwojennego dreszczowca, została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie. Niewątpliwie podbiła też ona serca uczniów EKOLI, którzy docenili angielski humor łączący kryminał w stylu Agaty Christie z kabaretem „Monty Pythona”.