PO RAZ 28 ZACZYNAMY!

O trzy dni przedłużone wakacje to na pewno powód do radości dla wielu polskich uczniów, ale są i tacy, dla których 4 września to ważna, oczekiwana data, początek nauki w nowej szkole. W Zespole Szkół EKOLA to już 28 inauguracja roku szkolnego, pełnego zmian, nowych programów i pytań. I choć od tego roku EKOLA będzie szkołą bez dzwonków, to pozostanie szkołą bez nudy, rutyny, otwartą na potrzeby uczniów i współczesnego świata. Dlatego 4 września po raz kolejny startujemy i otwieramy czas dobrych zdarzeń, interesujących wyzwań, inspirujących pomysłów, życząc całej szkolnej społeczności wspaniałego roku szkolnego 2017/18 i dedykując wszystkim słowa Czesława Miłosza „Wiedzieć i nie mówić: tak się zapomina. Co jest wymówione, wzmacnia się. Co nie jest wymówione, zmierza do nieistnienia.”