AZJATYCKIE SPOTKANIA

11 lutego po raz drugi gościliśmy w szkole pana Dawida Tomalaka, założyciela Polskiego Centrum Kultury Azjatyckiej, który w ramach projektu KROPLA AZJI spotkał się z uczniami EKOLI. Tym razem czwartoklasiści wysłuchali opowieści o sztuce parzenia herbaty, a następnie degustowali jej różne odmiany. Ich starsi koledzy z klas 5-7 poznawali zwyczaje związane z obchodzeniem nowego roku w różnych zakątkach Azji, a uczniowie z klas 8 i 3 gimnazjum tradycję i kulturę Indii. Naszemu gościowi dziękujemy za ciekawe zajęcia, a wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy do odwiedzenia strony www.kropla-azji.pl.

GALERIA