Konkurs Scenek w Języku Angielskim

Zespół Szkół EKOLA serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów do udziału w XVI Krzyckim Konkursie Scenek w Języku Angielskim, który odbędzie się dnia 16 maja 2019 roku w naszej szkole.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 maja 2019. Mamy nadzieję, że konkurs będzie nie tylko dodatkową formą kształcenia języka, ale również możliwością rozwijania umiejętności aktorskich i okazją do wspólnej zabawy. Przewidziane są nagrody!

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia