III EKOLOWY WIECZÓR TALENTÓW ZA NAMI

Już po raz trzeci 25 marca 2019 roku na scenie klubu „Firlej” odbył się Wieczór Talentów. Wspaniali uczniowie EKOLI mogli zaprezentować swoje zdolności w różnorodnym repertuarze, od muzyki poważnej po współczesne utwory rozrywkowe. Konferansjerzy przeprowadzili także interesujący wywiad z utalentowanym i utytułowanym sportowcem z naszej szkoły. Ostatnia część wieczoru to nagrodzony wielkimi brawami kabaretowy występ grupy uczniów. III Ekolowy Wieczór Talentów to i dla młodych artystów, i dla żywo reagującej publiczności niezapomniane chwile. Dziękujemy za nie i gratulujemy pięknych występów.

GALERIA