Brak nadchodzących wydarzeń
Wystawa fotografii - egzamin Visual Arts 2012 / Photography Exhibition - Visual Arts Exam 2012

prace Krzysztofa Matuszewskiego, ucznia kl. IB2 2011/2012 / author: Krzysztof Matuszewski, IB2 student 2011/2012

KONCERTOWY WIECZÓR TEATRALNY

Kwietniowy Wieczór Teatralny uczniowie klas 7, 8 SP i 3 gimnazjum spędzili na Scenie Ciśnień w CAPITOLU i obejrzeli koncert-spektakl Konrada Imieli „Wrażliwość na olśnienia w normie", złożony głównie z autorskich piosenek, wykonywanych przy akompaniamencie Piotra Dziubka i Adama Skrzypka. Niełatwe życiowe doświadczenia, którym autor nie tylko się nie poddał, ale zamienił je w muzyczną opowieść, mogą stanowić prawdziwą inspirację nie tylko dla młodych ludzi.