Brak nadchodzących wydarzeń
Wystawa fotografii - egzamin Visual Arts 2012 / Photography Exhibition - Visual Arts Exam 2012

prace Krzysztofa Matuszewskiego, ucznia kl. IB2 2011/2012 / author: Krzysztof Matuszewski, IB2 student 2011/2012

PARKI W OBIEKTYWIE ZOSI

Talenty uczniów EKOLI doceniane są nie tylko w szkole, co potwierdza przykład Zosi Kurek. Uczennica klasy III gimnazjum została laureatką wojewódzkiego konkursu fotograficznego w Dolnośląskim Zespole Parków Krajobrazowych pt. „Mój ulubiony park przypałacowy wiosną”, otrzymując III miejsce w swojej kategorii wiekowej za fotografię „Pałac w Krobielowicach" (PK Dolina Bystrzycy) oraz wyróżnienie za fotografię „Pałac w Krobielowicach 2" (PK Dolina Bystrzycy). Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania regionem zamieszkania i uwrażliwienie na piękno przyrody związanej z parkami krajobrazowymi województwa dolnośląskiego oraz doskonalenie umiejętności dotyczącej fotografii.
Nagrodzone prace można obejrzeć na stronie organizatorów konkursu: http://www.dzpk.pl/pl/%E2%80%A6/878-wyniki-konkursu-fotograficznego-pt