„DMUCHAWCE, LATAWCE, WAKACJE, WIATR…”

Skończył się kolejny rok szkolny i zaczęły się już wakacje, czas odpoczynku, przygody, podróży czy dla niektórych po prostu beztroskiego leniuchowania.

Wszystkim Uczniom, Absolwentom, Rodzicom i Przyjaciołom EKOLI życzymy zdrowia, spokoju, relaksu wśród przyjaciół na działce czy w ogrodzie albo bezpiecznych wojaży w dalekie, nieznane kraje, a także wielu ciekawych spotkań, inspirujących lektur, kulinarnych przyjemności i takich wspomnień jak te, które zapisała dla nas poetka Julia Hartwig, „Zieleń trawy była tak zielona, niebo pełne spokojnej powagi, w rzece wóz zaprzężony w konia, który kopytem rozpryskiwał wodę. Srebro, niebieskość i zieleń w najwyższej, cichej ekstazie. Memento piękna: że jest i bywa nagle”.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA