Życzenia świąteczne

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Przyjaciele Szkoły,

świąteczny czas sprzyja refleksji, spotkaniom, rozmowom w rodzinnym kręgu, pozwala też podsumować różne sprawy, ale przede wszystkim poczuć, jak niezwykłym darem są międzyludzkie więzi i jak wielką wartością jest nasza polska tradycja.

Życzymy wszystkim, aby święta Bożego Narodzenia przyniosły wiele dobrych chwil, w radości przeżywanych wspólnie z bliskimi, w spokoju i w zdrowiu, a Nowy Rok 2016 był szczęśliwy i spełniony, obfitował w sukcesy, miłe zdarzenia, dni warte pamięci. Niech w wigilijny wieczór towarzyszą nam wszystkim słowa poety: Spróbujmy cieszyć się, przychylać sobie nieba, / serdecznych, ciepłych słów obawiać się nie trzeba. / Więc mówmy sobie dziś nawzajem komplementy, / nieliczne przecież są radosne te momenty.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA