Pn 17.12

Grudzień 2018

konsultacje dla zaproszonych rodziców (godz. 17:00-19:00)
Wieczór Talentów 2017 / EKOLA Talent Show 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

PATRZ OCZYMA, FOTOGRAFUJ SERCEM

W holu szkoły można obejrzeć galerię fotografii Zosi Kurek z klasy 2 gimnazjum, jej mottem są słowa Dawida duChemina „Patrz oczyma, fotografuj sercem”. Inspiracją do stworzenia wystawy były prowadzone w klasie działania tutorskie wzmacniające mocne strony uczniów. Zaprezentowane fotografie są odzwierciedleniem artystycznych zdolności Zosi, a jedna z prac brała udział w tegorocznej edycji Światowego Konkursu Fotografii Dzikiej Przyrody „Wildlife Photographer of The Year” organizowanego przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. W Sejmiku Uczniowskim Zosia pełni funkcję fotografa, a jej reporterskie zdjęcia można podziwiać także na szkolnym instagramie i w naszej galerii.