PATRZ OCZYMA, FOTOGRAFUJ SERCEM

W holu szkoły można obejrzeć galerię fotografii Zosi Kurek z klasy 2 gimnazjum, jej mottem są słowa Dawida duChemina „Patrz oczyma, fotografuj sercem”. Inspiracją do stworzenia wystawy były prowadzone w klasie działania tutorskie wzmacniające mocne strony uczniów. Zaprezentowane fotografie są odzwierciedleniem artystycznych zdolności Zosi, a jedna z prac brała udział w tegorocznej edycji Światowego Konkursu Fotografii Dzikiej Przyrody „Wildlife Photographer of The Year” organizowanego przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. W Sejmiku Uczniowskim Zosia pełni funkcję fotografa, a jej reporterskie zdjęcia można podziwiać także na szkolnym instagramie i w naszej galerii.