Pn 17.12

Grudzień 2018

konsultacje dla zaproszonych rodziców (godz. 17:00-19:00)
Wystawa fotografii - egzamin Visual Arts 2012 / Photography Exhibition - Visual Arts Exam 2012

prace Krzysztofa Matuszewskiego, ucznia kl. IB2 2011/2012 / author: Krzysztof Matuszewski, IB2 student 2011/2012

RZECZNIK PRAW DZIECKA W EKOLI

19 czerwca gościł w EKOLI Rzecznik Praw Dziecka - pan Marek Michalak. W czasie spotkania, które było zwieńczeniem Tygodnia Praw Dziecka oraz efektem przyznania szkole Medalu Rzecznika Praw Dziecka, uczniowie przedstawili m.in. wyniki przeprowadzonej w szkole ankiety dotyczącej praw dziecka, film z happeningu grupy teatralnej, odczytali swoje listy do świata, zachęcili do pomocy dzieciom ze szkoły w Kenii oraz do przyszłorocznego projektu KROPLA AZJI. Niezwykła życzliwość i pogoda ducha pana Rzecznika udzieliły się wszystkim uczniom, którzy chętnie zadawali różne ważne pytania, potwierdzając, że DZIECKA PRAWA TO W EKOLI NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA.