MATURALNY PROLOG W KRZYŻOWEJ

Uczniowie klasy drugiej IB spędzili kilka lutowych dni w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej, przygotowując się pod opieką nauczycieli (pani B. Toczek-Luteijn, pani K. Khan, pana M. Sawy) do egzaminu maturalnego. Tegoroczny obóz naukowy to przede wszystkim dużo, dużo matematyki, pracy nad projektami, indywidualnych konsultacji. Przygotowywano się także do matury z literatury i języka angielskiego oraz teorii wiedzy. W wolnym czasie uczniowie poznawali historię Krzyżowej, niezwykłego miejsca na mapie Dolnego Śląska. W drodze powrotnej zatrzymali się w Świdnicy i w Kościele Pokoju wysłuchali krótkiego koncertu organowego.