Sb 10.03

Marzec 2018

Dzień Otwarty w EKOLI
Wystawa fotografii - egzamin Visual Arts 2012 / Photography Exhibition - Visual Arts Exam 2012

prace Krzysztofa Matuszewskiego, ucznia kl. IB2 2011/2012 / author: Krzysztof Matuszewski, IB2 student 2011/2012

TO DOPIERO JEST MATURA!

Prawie o tydzień wcześniej niż inni absolwenci liceów ogólnokształcących, bo już 28 kwietnia 2017 roku, uczniowie IB rozpoczynają sesję egzaminacyjną trwającą do 17 maja. Piętnaścioro uczniów przystąpi do zdawania 28 egzaminów na poziomie podstawowym i 30 egzaminów na poziomie rozszerzonym. Oprócz polskiego i angielskiego jako ojczystych języków w tym roku zdawane są także język chiński i rosyjski. Wszyscy uczniowie, choć na różnych poziomach, zdają także matematykę. Nowe maturalne przedmioty to polityka międzynarodowa i zarządzanie biznesem. Łatwo nie będzie, więc trzymajmy mocno kciuki za naszych maturzystów i życzmy im powodzenia na wszystkich 58 egzaminach.