SKUTECZNA KOMUNIKACJA NA CO DZIEŃ

W ramach programu CAS uczniowie klasy IB1 pod opieką pani Dominiki Pogorzelec-Nierzewskiej 25 września uczestniczyli w warsztatach „Jak skutecznie się komunikować?” organizowanych na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W czasie zajęć uczniowie poznali różne rodzaje komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz omówili przykłady niektórych komunikatów niewerbalnych (gesty, postawa ciała, proksemika). Ponadto mieli możliwość sprawdzenia tych umiejętności podczas zajęć grupowych. Warsztaty to na pewno dobry początek uczenia się skutecznej komunikacji na co dzień.