POZNAJMY SIĘ!

4 września 2018 roku w szkolnej auli pod opieką wychowawców i pani psycholog spotkali się uczniowie preIB, IB1, IB2, aby wspólnie – aktywnie i kreatywnie – poznać się i pobawić. Różne zabawy w grupach sprawdzały nie tylko komunikacyjne umiejętności, współdziałanie, ale też zbliżyły nieco nowych uczniów do programu Matury Międzynarodowej. Uczniowie układali między innymi przepisy na dobrą atmosferę w klasie, formułowali dziesięć przykazań IB – o czym pamiętać, na co uważać, do czego dążyć. Spotkanie było nie tylko efektywne, ale potwierdziło też poczucie humoru, dojrzałość i otwartość wielu młodych ludzi.