DRŻY GWIAZDA I ŚWIATŁO JEST BLIŻEJ…

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły,

Wigilia, Christmas, Boże Narodzenie, te słowa są zaczarowane nie tylko w poezji, ale również dla każdego z nas, bo jest to czas magiczny, wciąż pełen znaków tradycji i niezmiennych zwyczajów. Życzymy wszystkim z tej okazji zielonej choinki z kolorowymi bombkami, piernikami i jabłkami, kolędników u drzwi, wielu dobrych rozmów przy wigilijnym stole, ciepłych wspomnień o nieobecnych bliskich, wspaniałej atmosfery. A w Nowym Roku 2019 nadziei w sercu i wielu pięknych, radosnych i zapamiętanych chwil.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA