Pn 16.12

Grudzień 2019

zebrania rodziców (17:45), konsultacje (18:00-20:00)
IB2 - Obóz Naukowy Krzyżowa 2017 / Revision Camp Krzyżowa 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

WITAJ SZKOŁO!

Tegoroczne długie wakacje były piękne, słoneczne i dla wielu uczniów na pewno wymarzone. Ale wrzesień w polskiej tradycji to zawsze początek roku szkolnego, i dla najmłodszych rozpoczynających naukę, i dla licealistów. Witamy wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie i życzymy, aby rok szkolny 2019/2020 był nie tylko czasem wytężonej nauki, realizacji szkolnych programów, ale także czasem własnej aktywności, rozwoju pasji i zainteresowań oraz zawierania i pielęgnowania przyjaźni, dobrej współpracy, która cieszy, inspiruje, uczy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA