BERLIN - NIE TYLKO ŚWIĄTECZNIE

Jak zawsze ciekawi świata uczniowie z klas preDP i DP grudniowy piątkowy dzień spędzili w Berlinie na przedświątecznej wycieczce. Zobaczyli przeszłość miasta w Muzeum Muru Berlińskiego i przy pomniku Ofiar Holocaustu, ale mogli też podziwiać współczesną metropolię, tętniącą życiem i emanującą świąteczną atmosferą na tradycyjnych bożonarodzeniowych jarmarkach. Długi spacer pięknie oświetloną aleją Unter den Linden z placu Aleksandra aż do symbolu Niemiec – Bramy Brandenburskiej będzie na pewno niezapomnianym wspomnieniem uczniów, szczególnie tych, którzy w Berlinie byli po raz pierwszy.