Życzenia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zawsze przed każdymi świętami składaliśmy Wam serdeczne życzenia, chcąc w naszej szkolnej społeczności dzielić się dobrymi myślami, życzliwością i ciepłem. Dzisiaj jest trudno znaleźć właściwe słowa i celebrować Wielkanoc, gdy dla wielu ludzi te święta nie będą ani wesołe, ani rodzinne. To niewyobrażalny czas dla nas wszystkich, ale tym bardziej potrzebujemy wsparcia, poczucia solidarności i wspólnej nadziei.

Minął marzec, który był niełatwą lekcją nowej formy nauki, ale czuliśmy, że razem pokonujemy te codzienne wyzwania i nawzajem uczymy się cierpliwości, wyrozumiałości oraz życzliwego kontaktu. Nie wiemy, co nas czeka po feryjnym odpoczynku, ale wierzymy, że poradzimy sobie, współpracując i rozmawiając nawet z daleka, by dawać na co dzień innym ludziom choćby namiastkę normalnego życia.

Na te trudne wielkanocne święta życzymy wszystkim przede wszystkim siły, a także aby kolejne dni były zdrowe i spokojne, bezpieczne i ciepłe, z nadzieją w sercu i harmonią w myślach.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

                                                                                

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji