TYLE BYŁO DNI…

Drodzy Maturzyści,

kiedy po wakacjach wróciliście we wrześniu do szkoły i rozpoczął się dla Was trudny maturalny rok, nikt nie przypuszczał, że przez wiele miesięcy, od jesieni do wiosny, nie usiądziecie w szkolnych ławkach, nie będziecie oglądać zmieniających się pór roku, idąc ulicą Beyzyma na pierwszą czy drugą lekcję.

28 kwietnia 2021 roku skończyliście ważny w życiu każdego człowieka etap edukacji i przed Wami zamiast majowych egzaminów maturalnych bardzo długie wakacje. Wasze wspomnienia o nauce w programie IB będą inne niż Waszych starszych kolegów, maturzystów sprzed lat. Ale niezależnie od okoliczności szkolne doświadczenia i pamięć licealnych chwil są  zawsze ważne, piękne czy sentymentalne. Teraz jednak najważniejsze jest to, co przed Wami, nowe wyzwania, plany, marzenia do spełniania.

Życzymy Wam, zahartowanych miesiącami zdalnej nauki, aby przyszłość cieszyła i otworzyła przed Wami inspirujące możliwości, aby to, co Was czeka już za chwilę, satysfakcjonowało i rozwijało, życzymy też siły w mierzeniu się z tym, co niespodziewane, i odwagi w realizacji celów.  A w trudnych momentach niech Wam pomagają słowa poety – „pęknięcia są we wszystkim, tak przedostaje się światło”.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne International School of EKOLA