I NA ZIELIŃSKIEGO, I NA BEYZYMA…JESTEŚCIE!

Drodzy Uczniowie,

jak w każdej sprawie zdania są na pewno podzielone, jedni smucą się, że tak szybko minęła wakacyjna beztroska i kończy się lato, innych cieszy szkolny rytm i klasowe spotkania… Najważniejsze jednak jest to, że mimo pandemicznych ograniczeń rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 września tradycyjnie w murach szkoły i w stacjonarnym trybie nauki. Mamy nadzieję, że pełni energii, z optymizmem, dobrze zmotywowani, życzliwi i otwarci, począwszy od pierwszych wrześniowych dni, odnajdziecie się szybko w szkolnej codzienności, wspierani przez nas i zawsze otoczeni opieką.

Życzymy wszystkim uczniom, aby szkolne dni i tygodnie mijały zdrowo, w poczuciu wspólnoty, koleżeństwa oraz dobrej, satysfakcjonującej pracy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA