DARY DLA UKRAINY

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

nasza szkoła włącza się do wrocławskiej akcji "Dary dla Ukrainy". Od poniedziałku (28 lutego) rozpoczynamy zbiórkę darów, które będą przekazane mieszkańcom Ukrainy. Potrzebne są:

- żywność długoterminowa (makarony, ryż, konserwy, itp.),

- śpiwory oraz koce,

- środki higieny osobistej (pasty do zębów, bielizna, pieluchy, w tym pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe),

- kosmetyki dziecięce (płyny do kąpieli, balsamy),

- żywność dla niemowląt (mleko w proszku, słoiczki, butelki i smoczki),

- świece,

- baterie,

- zapalniczki,

- apteczki (opatrunki, środki do dezynfekcji).

Prosimy, aby dary przekazywać w kartonach, na których powinna znaleźć się informacja o zawartości paczek. Prosimy również nie zaklejać kartonów i zadbać, aby przekazywane paczki nie były zbyt ciężkie.

Wszystkie zbierane artykuły (spożywcze, higieniczne, itp.) powinny być segregowane zgodnie z ich rodzajem i przeznaczeniem. Prosimy nie przekazywać produktów spoza listy.

Dary prosimy dostarczać do sekretariatu szkoły. Wszyscy wiemy, jak bardzo potrzebna jest nasza pomoc i wsparcie w tak trudnym dla Ukrainy czasie. Dziękujemy za przyłączenie się do zbiórki.