IB2 - Obóz Naukowy Krzyżowa 2017 / Revision Camp Krzyżowa 2017

IB2 - Obóz Naukowy Krzyżowa 2017 / Revision Camp Krzyżowa 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

Praca w EKOLI

31.01.2018

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI DO PRACY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ W WYMIARZE 13/26 i 16/26.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub telefonicznie - nr tel. 71 361 43 70.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sukces naszej Szkoły zawdzięczamy pracownikom, których zaangażowanie i profesjonalizm umacniają pozycję EKOLI na wrocławskim rynku edukacyjnym.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku nauczyciela w kreatywnym i życzliwym zespole, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (International School of EKOLA, szkoła ponadgimnazjalna z programem Matury Międzynarodowej). Odpowiadamy na każdą ofertę.

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji