DARY SERCA

Uczniowie EKOLI nie tylko cieszyli się ostatnio z wielu mikołajkowych prezentów, ale aktywnie włączyli się w różne akcje charytatywne. Jedni (z inicjatywy pani Beaty Michałek) przygotowali paczki dla dzieci z Fundacji Tobiaszki, inni – z klasy 3b - (podopieczni pani Ewy Czuszkiewicz) zorganizowali już po raz trzeci świąteczny kiermasz. Pieniądze ze sprzedaży przygotowanych przez uczniów ciastek, bombek, stroików, ceramiki zostaną przeznaczone na opłacenie kolonii dzieci ze świetlicy środowiskowej na Ołbinie. Dary serca to najpiękniejsze bożonarodzeniowe prezenty, dziękujemy w imieniu obdarowanych.

ZDJĘCIA Z KIERMASZU