MOJA SZKOŁA

Uczniowie klasy 4a dociekali na języku polskim prawdziwości twierdzenia, że szkoła jest dla ucznia drugim domem. W tym celu postanowili dobrze poznać miejsce, w którym spędzają większą część swojego dnia. Najpierw prowadzili dokładne obserwacje budynku z zewnątrz, następnie poznawali jego charakterystyczne znaki, zakamarki i tajemnice, aby potem wszystko to opisali, doskonaląc przy tym trudną sztukę redagowania opisu miejsca. Przy okazji okazało się także, że w wielu z nich drzemią talenty plastyczne – na przygotowanych ilustracjach EKOLA prezentuje się znakomicie! Zapraszamy do GALERII!