ZASŁYSZAJKI WROCŁAWSKIE

Uczniowie klasy 3b pod opieką wychowawczyni Ewy Czuszkiewicz wzięli udział w niekonwencjonalnym słuchowisku multimedialnym – ZASŁYSZAJKACH WROCŁAWSKICH, które powstało na podstawie dolnośląskich podań. Zauroczone dzieci przez godzinę wysłuchały trzech legend: „O dzwonie grzesznika”. „O kluskowej bramie” i „O powstaniu Ślęży”. Słuchowisko zostało zaprezentowane w Centrum Technologii Audiowizualnej przy ul. Wystawowej we Wrocławiu i zrealizowane przy współudziale młodzieży z Dolnośląskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu oraz z gościnnym udziałem znanych aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Adama Ferencego, Mariana Opani.