RECYTATORSKIE TALENTY

23 lutego odbył się szkolny etap VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”, w którym w poetyckie szranki stanęli uczniowie szkoły podstawowej rywalizujący o przywilej reprezentowania EKOLI w finale konkursu. Zgromadzona w auli publiczność miała więc okazję wysłuchać pięknych wierszy Urszuli Kozioł, Kingi Grabowskiej-Bednarz, Tadeusza Różewicza i Andrzeja Waligórskiego w interpretacji Poli Puławskiej, Oli Bulcewicz, Zosi Grzywacz, Mateusza Wiatra, Mikołaja Niżyńskiego i Janka Wróbla. Nagrodę publiczności zdobył Mikołaj, natomiast jury nagrodziło Janka, który reprezentował będzie szkołę w finale konkursu. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa!