LITERACKIE SPOTKANIE

Uczniowie klasy 3b z wychowawczynią p. Ewą Czuszkiewicz spotkali się w MultiCentrum z autorką między innymi książek dla dzieci panią Martą Szloser. Dzieci dobrze przygotowały się do rozmowy, zapoznawszy się wcześniej z jednym z najciekawszych utworów pisarki pt. „Okruszki”. Zadawały mądre pytania: o zainteresowania, inspiracje, twórcze plany. Później, pracując przy komputerach, tworzyły opakowania dla okruszkowych ciasteczek. Na zakończenie tego ciekawego spotkania dzieci otrzymały od autorki książkę z imienną dedykacją. W czasie świąt trzecioklasiści po rodzinnym przeczytaniu „Okruszków” mają napisać w dowolnej formie swoją opinię o utworze.