WALECZNI SZACHIŚCI

W Wysokiej odbył się 11 kwietnia drużynowy turniej szachowy dla uczniów klas 1-3, którzy walczyli o V Puchar Arcymistrzowskiej Wieży. Drużyna EKOLI w składzie: Feliks Witkowski, Cezary Czujowski, Mateusz Skrzyński, Klara Wołkowska, Patrycja Dycewicz, Jan Jurgielaniec, Maciej Kucharzak, Oskar Cygan (wszyscy z klasy 3b) oraz Tosia Witkowska (klasa 1), mimo początkowych sukcesów, po pięciu partiach przegrała z najlepszą drużyną turnieju i ostatecznie zajęła ósme miejsce. 13 kwietnia w szkolnej auli p. dyrektor Joanna Lejza wręczyła uczniom książki z dedykacją organizatorki szachowych zmagań arcymistrzyni p. Moniki Krupy i pogratulowała dzieciom. Dołączamy się do gratulacji!