Aktualności

TO BĘDZIE DOBRY ROK…

Choć wakacje za nami, a daty w kalendarzu przypominają, że ostatnie dni lata mijają za szybko, to mamy nadzieję, że wspomnienia o pięknych miejscach, niezwykłych podróżach, nowych przyjaźniach pomogą Wam  już od pierwszego września mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a powrót do szkoły będzie dobrym początkiem dobrego roku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i pozytywnej energii, motywacji do pracy, wzajemnej życzliwości i poczucia wspólnoty. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc, na rozmowę i wspólne rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw czy nie tylko szkolnych problemów.

Czekamy z radością na powakacyjne spotkania z Wami, ale też na  każdą lekcję, i choć o optymizm dzisiaj niełatwo, to jesteśmy przekonani, że dzięki Wam nowy rok szkolny 2022/2023 będzie inspirujący, twórczy, satysfakcjonujący, po prostu dobry.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

KIERUNEK? WAKACJE!

Choć czerwcowe tygodnie z pewnością dłużyły się niejednemu uczniowi, to w końcu rozpoczyna się oczekiwany niecierpliwie wakacyjny czas beztroski i wypoczynku.

Życzymy wszystkim uczniom, aby podróże od morza do Tatr i dalej były bezpieczne, zdrowe, radosne i inspirujące. Cieszcie się latem, słońcem, błękitnym i pogodnym niebem, zdobytymi górskimi szczytami, szumem morskich fal, zarówno pięknem natury, jak i spotkaniami oraz rozmowami z przyjaznymi, dobrymi ludźmi, relaksem w ciszy czy też w rozśpiewanym  lesie.

Życzymy udanych i wymarzonych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...

Wielkanoc to czas nadziei i pojednania, czas radości i nowej energii, święto, które przypomina o wartości życia. Życzymy Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły zdrowia i pomyślności, smacznych jajek, pysznych mazurków, ale przede wszystkim chwili refleksji, serdecznych rozmów i poczucia wspólnoty z bliskimi, ale także z przybyszami z Ukrainy, którzy znaleźli w wielu polskich domach wsparcie, pomoc i spokój.
 
Dobrych Świąt!
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS EKOLA
 

ZDROWE I BEZPIECZNE FERIE

Pierwsze dwa tygodnie lutego to dla uczniów dolnośląskich szkół okres zasłużonego feryjnego odpoczynku. Mimo pandemicznej sytuacji mamy nadzieję, że uda się Wam spędzić te zimowe dni aktywnie i kulturalnie, ale przede wszystkim bezpiecznie i zdrowo. Piękne miejsca czekają, a komputery wielu uczniów „zmęczone” zdalnym nauczaniem także potrzebują wytchnienia.

Dobra książka, spacer, narciarska czy saneczkowa aktywność to na pewno potrzebne wszystkim sposoby na odpoczynek od szkolnych obowiązków.

Życzymy wszystkim dobrego czasu!

 

                                                                Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

                                                                       Zespołu Szkół EKOLA

 

                                 

Rekrutacja 2022/2023

W tym roku prowadzimy rekrutację do dwóch klas pierwszych.

Terminarz rekrutacji do Szkoły  Podstawowej do klasy pierwszej  w roku szkolnym 2022/2023:

1) Składanie podań wg wzoru umieszczonego na stronie (w czasie pandemii prosimy o przesyłanie skanu podania) w nieprzekraczalnym do dnia 28 lutego 2022.

2) Spotkania rekrutacyjne - 01-15 marca 2022 

3) Dzień Otwarty - 5 marca 2022 (organizacja uzależniona od sytuacji epidemicznej)

4) Ogłoszenie list przyjętych – 16-30 marca 2022

5) Rekrutacja do pozostałych klas odbywa się w zależności od wolnych miejsc. Podania można składać w każdym czasie.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Wzory podań.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji