Aktualności

WAKACJE, BEZTROSKIE WAKACJE…

Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki, pośpiechu i codziennych szkolnych obowiązków rozpoczął się wakacyjny czas beztroski i wypoczynku, czas, na który czekali nie tylko uczniowie. Zasłużona nagroda i realizacja planów oraz marzeń o podróżach, górskich wyprawach czy rowerowej wycieczce w pogodny letni dzień.

Życzymy wszystkim uczniom, aby spędzili wakacje zdrowo, bezpiecznie i pięknie. Poznawali niezwykłe miejsca i dobrych ludzi, leniuchowali, cieszyli się słońcem, zielenią lasów i piaskiem pod stopami, aby wykorzystali letnie tygodnie, zdobywając nowe doświadczenia, zaś 2 września pełni sił i wrażeń wrócili do szkoły.

 

                                                                       Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

                                                                             Zespołu Szkół EKOLA

ŚWIĄTECZNIE, ZIELONO, PIĘKNIE...

Wielkanoc to czas wspólnej radości i nadziei, święto, które przypomina piękną polską tradycję i pozwala w naszym codziennym zabieganym życiu na chwile refleksji i ciszy. Spotkanie przy  wielkanocnym stole, bliskość i rodzinne współbycie czy wiosenny spacer przynoszą spokój, krzepią i cieszą.
Życzymy Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły wielu dobrych wielkanocnych przeżyć, zdrowia, pomyślności, optymizmu, a także kolorowych pisanek, smacznych mazurków, pachnących  hiacyntów oraz wesołego Śmigusa-Dyngusa.
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół EKOLA
 

MAMY FERIE!

Uczniowie dolnośląskich szkół 15 stycznia 2024 roku jako pierwsi w kraju rozpoczynają zimowe ferie, czas zasłużonego odpoczynku, sportowej aktywności czy kulturalnego relaksu.

Życzymy wszystkim uczniom, aby pod opieką rodziców, wychowawców, w gronie przyjaciół lub nowych znajomych spędzili zimowe wakacje zdrowo, bezpiecznie, pogoda sprzyjała wypoczynkowi, a różne przyjemności pozwoliły w pełni ucieszyć się wolnym czasem.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

RADOŚĆ ŚWIĘTOWANIA

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Przyjaciele szkoły,

zmęczeni pochmurnym niebem, grudniowym podsumowaniem mijającego roku, obchodząc ważne dla nas wszystkich Święta Bożego Narodzenia, zatrzymajmy się na dłużej w pędzącym coraz szybciej świecie, ucieszmy bliskością, rozmową i wspólnie przeżywaną radością w rodzinnym kręgu, a także dającą nadzieję piękną polską tradycją w Wigilijną Noc.

Życzymy wszystkim Świąt spokojnych i zdrowych, a Nowego Roku 2024 lepszego, pełnego sukcesów, szczęśliwych zdarzeń w świecie bezpiecznym i życzliwym, w którym dobro, solidarność, prawda, sprawiedliwość są z nami na co dzień.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji