Aktualności

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...

Wielkanoc to czas nadziei i pojednania, czas radości i nowej energii, święto, które przypomina o wartości życia. Życzymy Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły zdrowia i pomyślności, smacznych jajek, pysznych mazurków, ale przede wszystkim chwili refleksji, serdecznych rozmów i poczucia wspólnoty z bliskimi, ale także z przybyszami z Ukrainy, którzy znaleźli w wielu polskich domach wsparcie, pomoc i spokój.
 
Dobrych Świąt!
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS EKOLA
 

ZDROWE I BEZPIECZNE FERIE

Pierwsze dwa tygodnie lutego to dla uczniów dolnośląskich szkół okres zasłużonego feryjnego odpoczynku. Mimo pandemicznej sytuacji mamy nadzieję, że uda się Wam spędzić te zimowe dni aktywnie i kulturalnie, ale przede wszystkim bezpiecznie i zdrowo. Piękne miejsca czekają, a komputery wielu uczniów „zmęczone” zdalnym nauczaniem także potrzebują wytchnienia.

Dobra książka, spacer, narciarska czy saneczkowa aktywność to na pewno potrzebne wszystkim sposoby na odpoczynek od szkolnych obowiązków.

Życzymy wszystkim dobrego czasu!

 

                                                                Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

                                                                       Zespołu Szkół EKOLA

 

                                 

Rekrutacja 2022/2023

W tym roku prowadzimy rekrutację do dwóch klas pierwszych.

Terminarz rekrutacji do Szkoły  Podstawowej do klasy pierwszej  w roku szkolnym 2022/2023:

1) Składanie podań wg wzoru umieszczonego na stronie (w czasie pandemii prosimy o przesyłanie skanu podania) w nieprzekraczalnym do dnia 28 lutego 2022.

2) Spotkania rekrutacyjne - 01-15 marca 2022 

3) Dzień Otwarty - 5 marca 2022 (organizacja uzależniona od sytuacji epidemicznej)

4) Ogłoszenie list przyjętych – 16-30 marca 2022

5) Rekrutacja do pozostałych klas odbywa się w zależności od wolnych miejsc. Podania można składać w każdym czasie.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Wzory podań.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele,

dla wielu z nas świąteczny czas to pamięć śnieżnych zim i wigilijnej rozgwieżdżonej nocy, spotkań z dawno niewidzianymi bliskimi, serdecznych gestów i krzepiących rozmów…

I choć dzisiaj Boże Narodzenie to wciąż dla nas niezwykle ważne święto, czas jest inny, nie tak bezpieczny i nie tak spokojny. Pamiętając jednak o tradycji i tęskniąc do normalności, ucieszmy się nim wszyscy, odpocznijmy od pośpiechu codzienności i w rodzinnym kręgu przeżyjmy te święta jak dawniej, rodzinnie i szczęśliwie. Pomyślmy też o samotnych i zagubionych potrzebujących wsparcia, gdzieś na granicy czy tuż obok nas.

Życzymy wszystkim Świąt Bożego Narodzenia zdrowych, spokojnych i radosnych, a Nowego Roku 2022 lepszego, stabilnego i bezpiecznego, z marzeniami, które motywują i dają nadzieję.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

GRUDNIOWY WIECZÓR W TEATRZE

Przedświąteczny Wieczór Teatralny  uczniowie spędzili w Teatrze Komedia, gdzie po okazaniu wymaganych certyfikatów obejrzeli sztukę „Boeing Boeing” Marca Camolettiego, która w 1991 roku została wpisana do Księgi Guinnessa za rekordową liczbę wystawień – 17500 w 55 krajach świata. Rosnące z każdym miesiącem grono uczestników teatralnych wieczorów spotka się  w styczniu w Operze Wrocławskiej.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji