Aktualności

ŻEGNAJCIE WAKACJE! WITAJ SZKOŁO!

Drodzy Uczniowie,

choć żal nam wakacji, chwil beztroski i wypoczynku, to na pewno z ciekawością i odrobiną niepokoju wkraczacie w nowy rok szkolny 2023/24, pytając: „jak będzie, co się zdarzy, jaki będzie dla mnie ten czas”?  Dla uczniów klas pierwszych nowa przestrzeń szkoły, nieznani nauczyciele, koleżanki i koledzy to z pewnością i stres, i ciekawość. Ale przyjazna atmosfera, życzliwość i wsparcie od pierwszych dni września pomogą wszystkim w podjęciu nowych wyzwań i dobrego początku roku szkolnego.

Życzymy Wam motywacji do zdobywania wiedzy, poznawczej pasji, radości z małych i dużych sukcesów, przyjaźni na zawsze, odkrywania nieznanego, lekcji twórczych, a także inspirujących, poczucia bezpieczeństwa oraz odwagi do wyrażania siebie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

WSZYSTKIE KOLORY LATA

Powtarzając za poetą słowa wiersza, że „przed nami błękity, błękity/śpiewają w sercach obłoki/waży się beztrosko letni dzień/na skrzydłach motyli”, z radością witamy wakacje, czas zasłużonego odpoczynku i wszystkich kolorów lata. Wszystkim Uczniom życzymy zdrowia, spokoju, relaksu, pięknych i bezpiecznych wakacyjnych tygodni, nad morzem, w górach, gdzieś blisko i gdzieś daleko, w słońcu i w deszczu, ze starymi przyjaciółmi i z nowymi znajomymi, aby w pamięci o lecie 2023 zostało wiele wspaniałych wspomnień, inspirujących chwil, dobrych spotkań.

Do zobaczenia 4 września!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

„A dzisiaj jest Wielkanoc. Dzwon rozmawia z dzwonem. O wesołe jest serce moje!”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

w różny sposób można wyrazić radość w świątecznym czasie, najpiękniej robią to poeci, ale wiosenna zieloność, kwitnące kwiaty i atmosfera Wielkanocy inspirują i nas do wspólnego przeżywania w radości tego rodzinnego święta życia, którego symbolami są baranek czy kolorowa pisanka. Życzymy wszystkim wielkanocnej nadziei, zdrowia, spokoju, dobrych świątecznych chwil, spotkań i rozmów, odpoczynku od codziennych trosk i pytań o przyszłość, refleksji, która krzepi, oraz bliskości, dzięki której można za poetą powtórzyć „o wesołe jest serce moje!”.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA

Ekola News Nr 9

Pierwsze wydanie naszego szkolnego magazynu Ekola News ukazało się ponad rok temu (od początku w redakcji Maja Mirek - naczelna i Wiktoria Kucharzak), a już za chwilę gazetka obchodzić będzie jubileusz 10. wydania.

Od teraz czasopismo będzie publikowane również na stronie szkoły oraz na FB w wersji elektronicznej. Poniżej prezentujemy nr 9, marcowy, bardzo kobiecy. Wewnątrz m.in. rozmowy z paniami z EKOLI, historia święta Dnia Kobiet oraz recenzja filmu "Gdzie jest Anne Frank". 

Gazetko, powodzenia!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji