TAK! JUŻ WAKACJE!

Jak co roku w czerwcu nadeszła wreszcie taka chwila, że  cała uczniowska społeczność może chórem powtórzyć „tak, już wakacje!”. Po wielu tygodniach trudnego dla wszystkich zdalnego nauczania szkolne wyzwania i ciężka praca zamienią się w zasłużone wakacyjne przyjemności i zacznie się czas relaksu. Oby był on zdrowy, bezpieczny, beztroski i kolorowy jak w wierszu Philipa Larkina:
przestrzeń: spadzista plaża, ręczniki, czerwone czepki, błękitna woda, świeżo-monotonne plaskanie fal o ciepły żółty piach, a w dali biały parowiec wbity w środek popołudnia – wszystko trwa, wszystko nadal dzieje się, jak działo!

Życzymy wszystkim Uczniom, aby w dobrych nastrojach cieszyli się latem, wspaniale odpoczywali w pięknych miejscach i z bliskimi ludźmi, robiąc to, co lubią najbardziej.

Mamy też nadzieję, że 1 września 2020 roku spotkamy się w szkolnych murach, rozpoczynając tradycyjnie kolejny rok nauki.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

Życzenia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zawsze przed każdymi świętami składaliśmy Wam serdeczne życzenia, chcąc w naszej szkolnej społeczności dzielić się dobrymi myślami, życzliwością i ciepłem. Dzisiaj jest trudno znaleźć właściwe słowa i celebrować Wielkanoc, gdy dla wielu ludzi te święta nie będą ani wesołe, ani rodzinne. To niewyobrażalny czas dla nas wszystkich, ale tym bardziej potrzebujemy wsparcia, poczucia solidarności i wspólnej nadziei.

Minął marzec, który był niełatwą lekcją nowej formy nauki, ale czuliśmy, że razem pokonujemy te codzienne wyzwania i nawzajem uczymy się cierpliwości, wyrozumiałości oraz życzliwego kontaktu. Nie wiemy, co nas czeka po feryjnym odpoczynku, ale wierzymy, że poradzimy sobie, współpracując i rozmawiając nawet z daleka, by dawać na co dzień innym ludziom choćby namiastkę normalnego życia.

Na te trudne wielkanocne święta życzymy wszystkim przede wszystkim siły, a także aby kolejne dni były zdrowe i spokojne, bezpieczne i ciepłe, z nadzieją w sercu i harmonią w myślach.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA

Odwołujemy Dzień Otwarty w EKOLI

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną odwołujemy Dzień Otwarty w EKOLI, który zaplanowany był na sobotę 14 marca 2020.
Odbędzie się on w innym terminie, po ustabilizowaniu się sytuacji związanej z koronawirusem.

Dzień Otwarty - 14 marca 2020

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W EKOLI - SOBOTA, 14 MARCA 2020

10.00 - 10.30 spotkanie z rodzicami w auli szkoły
10.45 - 13:00 zwiedzanie szkoły, zabawy dla dzieci

Uprzejmie informujemy, iż EKOLA prowadzi rekrutację na rok szkolny 2020/21 do klasy pierwszej i czwartej. Przyjmiemy jedną klasę pierwszą i jedną czwartą.
Obecnie zakończyliśmy przyjmowanie podań do klasy pierwszej. Podania do klasy czwartej przyjmujemy do dnia 30 marca 2020.