PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów EKOLI odbyło się 11 października 2018 roku.  Uczniowie klasy 1a i 1b w galowych strojach, pełni emocji, zostali przywitani w szkolnej auli przez  starszych kolegów, którzy także poprowadzili uroczystość. Najpierw odbył się egzamin, w czasie którego dzieci prezentowały umiejętności z różnych dziedzin: tańczyły, śpiewały, grały na instrumentach, przedstawiały swoje klasy i wiedzę na temat wzoru ucznia, rozwiązywały zagadki. Po zdanym egzaminie i ślubowaniu zostały pasowane przez panią dyrektor Joannę Lejzę na uczniów EKOLI. Pierwszoklasiści znają swoje prawa i obowiązki, o czym przypomnieli na koniec uroczystości, śpiewając „Piosenkę o prawach dziecka”.

GALERIA