„OJCZYZNA MOJA WOLNA, WOLNA…”

Nastrojowy wieczór w EKOLI, w czasie którego wysłuchano koncertu z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i przyjęto do szkolnej społeczności nowych uczniów, był dla wszystkich zebranych w szkolnej auli niezwykłym przeżyciem. Przygotowana pod kierunkiem pana Andrzeja Polańskiego część historyczna przypominała najważniejsze wydarzenia prowadzące do „cudu nad Wisłą”, a pieśni śpiewane przez uczniów nadały spotkaniu refleksyjny charakter. Dziękujemy wszystkim utalentowanym wykonawcom, uczniom klas czwartych, organizatorkom koncertu - pani Marcie Gościmińskiej, pani Monice Kłoczko i pani Agacie Polańskiej oraz obecnym na uroczystości rodzicom. To ważne, że wspólnie mogliśmy celebrować to piękne święto.

GALERIA