EKOLA NOCĄ

Od czasu do czasu EKOLA żyje także nocą, jak  w listopadowy weekend, kiedy uczniowie klasy 8a pod opieką pani Marioli Ryczaj i pani Anny Lemke - Sławińskiej nocowali w szkole, aby ucząc się, bawiąc, rozmawiając, spędzić wspólnie miłe chwile. Po kolacji ósmoklasiści w dwóch grupach rozwiązywali testy egzaminacyjne z matematyki i języka polskiego, później w sali gimnastycznej odbyli sportowe zajęcia, a po północy czekały na nich filmowe atrakcje. W sobotni poranek po wspólnym sprzątaniu uczniowie wrócili do domów, zadowoleni, choć na pewno niewyspani, bo rozmów z kolegami nigdy dość.