Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczynamy nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020. Osoby zainteresowane prosimy o pobranie z naszej strony internetowej podania do klasy pierwszej i złożenie go w sekretariacie szkoły lub przesłanie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzieci i rodziców zapraszamy serdecznie do EKOLI na Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 marca 2019 roku. Szczegółowy harmonogram Dnia Otwartego ukaże się na 4 marca 2019 r.

Spotkania z dziećmi i rodzicami w celu rekrutacji odbędą się po 16 marca 2019r. Zakończenie procedury rekrutacyjnej, w tym podpisywanie umów, przewidywane jest do 10 kwietnia 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Wzory podań.