MISTRZOWSKA PASSA UCZNIÓW EKOLI

Mistrzowska passa uczniów EKOLI trwa. Laureaci Ogólnopolskiego Projektu „Kapsuła czasu” Klara Wołkowska, Marta Stokłosa, Marika Kończyło, Mikołaj Niżyński i Fryderyk Hoffman, których prace zostaną zamknięte w mobilnym sercu kapsuły, umieszczonej w powstającym w Krakowie przy ul. Dolnych Młynów 10 pomniku, odebrali z rąk pani dyrektor złote i srebrne certyfikaty. Prace laureatów będą prezentowane w różnych miejscach Polski i Europy przy okazji wystaw oraz targów o charakterze artystycznym. Horacjańska maksyma „non omnis moriar" właśnie się dla nich spełnia. Gratulujemy!