REPORTERSKA WRAŻLIWOŚĆ

Kreatywność i pasję uczniów EKOLI potwierdzają ich różne artystyczne sukcesy - Zosia Kurek z klasy 3 gimnazjum zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Filmowo-Fotograficznym organizowanym w ramach projektu „Wędrówki szlakiem wartości". Mottem tegorocznej edycji były słowa Reginy Brett „Codziennie na swej drodze mijamy cudotwórców. Najczęściej są przebrani za zwykłych ludzi: nauczycieli, fryzjerów, pielęgniarki, sekretarki, kasjerów, taksówkarzy i tym podobnych.” Zosia, która pełni funkcję szkolnego fotografa i szefowej instagrama, udawania, że ma nie tylko „fotograficzne oko", ale i reporterską wrażliwość. Gratulujemy!

Nagrodzone prace, zatytułowane „Za wolność naszą i waszą" oraz  „O zieleń naszą i waszą"