Z SAMUELEM W CHINACH

Fantastyczną niespodziankę sprawił kolegom Samuel Śnieżek, który na co dzień mieszka w Chinach, a program polskiej szkoły realizuje w ramach Polskich Szkół Internetowych Libratus. Samuel przedstawił w kilku klasach bardzo ciekawą prezentację, którą wzbogacił o jeszcze ciekawszą opowieścią o swoim życiu w Azji. Wielu uczniom trudno było sobie wyobrazić, że w klasie może być stu uczniów, ludziom nie wolno budować własnych domów, a niepełnosprawność traktuje się jako objaw opętania przez złe duchy. Nie brakowało też zachwytów nad niezwykłością chińskiej kultury. To była kolejna, barwna odsłona Azji, której poznawaniem uczniowie zajmują się w bieżącym roku. Dziękujemy Samuelowi za jego interesującą opowieść o Chinach.