SEZON WIECZORÓW TEATRALNYCH ROZPOCZĘTY

Tradycja Wieczorów Teatralnych, czyli spotkań w różnych przestrzeniach kultury, sięga w EKOLI roku 2005. Jubileuszowy sezon uczniowie klas siódmych i ósmej rozpoczęli teatralnym eksperymentem i we wtorek 24 września obejrzeli w Teatrze Współczesnym sztukę Michała Walczaka „Powrót króla” w reżyserii  Tomasza Hynka. Popkulturowe konteksty, nietypowa konwencja teatralnego komiksu i modny temat okazały się dla uczniów interesującym, ale niełatwym wyzwaniem. Są jednak zaznajomieni z repertuarem proponowanym przez Scenę na Strychu i wrześniowy spektakl tylko rozbudził ich teatralne apetyty.