INSPIRUJĄCE SPOTKANIA

Jednym z celów realizowanych przez uczniów klasy 6a w czasie godzin wychowawczych są spotkania z rodzicami, którzy, opowiadając o swoich pasjach i wykonywanych zawodach, starają się udzielić odpowiedzi na dobrze znane każdemu uczniowi (i nauczycielowi) pytanie: Dlaczego mam się tego uczyć? Dla rodziców jest to na pewno nie lada wyzwanie, na szczęście śmiałków gotowych je podjąć nie brakuje. Jednym z nich jest pan Jarosław Jakubowski, instruktor ćwiczeń siłowych, trener personalny, a prywatnie tato Oliwiera, który spotkał się z uczniami 7 października i opowiedział o swoim zawodzie i pasji, jaką jest sport. Wskazywał istotne wartości, którymi się kieruje, rolę cierpliwości, zaangażowania i chęci do podjęcia wysiłku, jakie muszą towarzyszyć każdemu skutecznemu działaniu. Podkreślił również, jak wielką siłę może stanowić zgrany zespół. Radosna atmosfera spotkania sprzyjała zadawaniu pytań i spodobała się uczniom. Z ciekawością czekają na kolejne spotkania!