ŚLADAMI  WROCŁAWSKICH  KRASNALI

Nie tylko turyści zatrzymują się na wrocławskich ulicach, aby podziwiać piękne krasnoludkowe rzeźby o różnych imionach i zawodach. 11 października uczniowie klasy 2a wyruszyli na wycieczkę z przewodnikiem śladami wrocławskich krasnali. Już wcześniej dzieci przygotowywały się do spaceru uliczkami Starego Miasta, poznając opowiadania z książki Mariusza Urbanka pt. „Wrocławskich krasnali historie prawdziwe” przeczytane na spotkaniu w klasie przez jedną z mam. Drugoklasiści na Rynku odnaleźli wielu bohaterów książki i bardzo przejęci robili notatki, obliczenia. Wycieczkę zakończyło zwiedzenie kamieniczki Małgosia i inauguracja projektu Korona Wrocławia.

GALERIA