SERCE KAPSUŁY CZASU

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły. Weronika Wołkowska z klasy 8 zdobyła tytuł honorowej laureatki w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Serce Kapsuły Czasu”, organizowanego przez Fundację TworzyMY Kraków. Praca Weroniki zostanie zamknięta w Kapsule Czasu w formie oryginalnej i elektronicznej, a laureatka otrzyma złoty certyfikat. W zamyśle organizatorów konkursu Kapsuła i zamknięte w niej prace mają stać się wspólnym dziedzictwem przekazanym następnym pokoleniom. Kapsuła Czasu będzie otwierana za 10, 20, 25, 50 i 100 lat, aby literackie i plastyczne wizje uczestników porównywać z teraźniejszością. Uhonorowaną specjalnym wyróżnieniem pracę Weroniki zatytułowaną „Wielkie otwarcie” oraz Kapsułę, w której zostanie zamknięta, można obejrzeć na zdjęciach. Gratulujemy!