WARSZTATY PROGRAMOWANIA OZOBOTÓW

W ostatni dzień października klasy czwarte uczestniczyły w trzygodzinnych warsztatach programowania Ozobotów. W ramach zajęć uczniowie przeszli szkolenie z rysowania linii kodów niezbędnych do ich poruszania . Następnie stworzyli papierową makietę z kodami, po której robot, jako uczestnik ruchu drogowego, mógł się poruszać. Były na niej znaki drogowe, myjnie samochodowe, stacje, szkoły, przedszkola, galerie, tunele, drzewa, palmy i wiele innych obiektów stworzonych przez dzieci. Projekt zakończył się filmową rejestracją makiet drogowych. Nagrane filmy już wkrótce będą dostępne na kanale YouTube Pan Tablet.

GALERIA