WYJĄTKOWA LEKCJA

W ostatnią październikową środę odbyła się w EKOLI wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego. Uczniowie z klasy 4b i 5a mogli uczyć się koszykówki od prawdziwych mistrzyń. Ich nauczycielkami tego dnia były zawodniczki Ślęzy Wrocław, grające na co dzień w Basket Lidze Kobiet – Agata Dobrowolska, Małgorzata Szajtauer oraz amerykańska rozgrywająca Britney Jones, a także  jako asystent zajęcia prowadził Mikołaj Michalak. Lekcja zakończyła się konkursem sędziowanym przez koszykarki, które później znalazły czas na rozmowy, autografy, zdjęcia.

Wspaniała atmosfera spotkania potwierdziła, że w naszej szkole zapanowała moda na koszykówkę.

GALERIA