JA I MOJE MIASTO WROCŁAW

Uczniowie klasy 2a aktywnie uczestniczą w różnych przedsięwzięciach, realizując projekt „Ja  i moje miasto Wrocław”. Dzieci zdobyły już pierwszą wieżę z Korony Wrocławia – piękną Wieżę Matematyczną. Uczestniczyły również w zajęciach w MultiCentrum „Wrocław w chmurach ” oraz  „Wrocławskie wiatrowskazy” i poznawały najwyższe budynki dolnośląskiej stolicy. O przeszłości miasta wiele dowiedziały się, zwiedzając wystawę „Powojenny Wrocław” w Centrum Historii Zajezdnia. Dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy w klasie czytają im lokalne legendy, drugoklasiści odkrywają  tajemnice Wrocławia , już niedługo, mówiąc „moje miasto”, będą na pewno z nim tożsami.

GALERIA