WE WSPÓLNYM RYTMIE

Czy bębnienie w bębny może pomóc odkryć wartość ciszy? Uczniowie klasy 6a mogli się o tym przekonać w czasie nietypowych warsztatów „NAJPIĘKNIEJSZE DŹWIĘKI ZARAZ PO CISZY”, na które wybrali się do Domu Bębnów. Podczas zajęć uczestniczyli w zabawach z dźwiękiem, ciszą, instrumentami perkusyjnymi i ciałem, których celem było wspomaganie umiejętności wyciszania, koncentracji uwagi i obniżenie poziomu stresu. Czy przy okazji udało im się odnaleźć wspólny rytm zgranej klasy? Wszyscy zgodnie twierdzili, że „bębnienie było super!” Dziękujemy panu Piotrowi Gospodarczykowi prowadzącemu zajęcia za uśmiech i niespożyte pokłady pozytywnej energii.

GALERIA