Boże Narodzenie 2019

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Przyjaciele Szkoły,

daty w kalendarzu szybko się zmieniają, świat bardzo przyspieszył, ale Wigilijna Noc jest dla wszystkich tą najważniejszą, niezwykłą chwilą w roku - zaczyna świąteczny i noworoczny czas.

Szczerze życzymy, aby w te piękne, grudniowe dni słowa znaczyły więcej, bliskość dawała siłę i radość, zdrowie dopisywało, wypoczynek krzepił,  prezenty cieszyły, a łakocie smakowały.

Nowy Rok 2020 niech spełni marzenia, pozwoli zrealizować śmiałe plany, odbyć niezwykłe podróże, ale także niech przyniesie dobro i miłość, zdrowie i pomyślność oraz spokojne i bezpieczne 366 dni.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA