Aktualności

POWSPOMINAJMY…

W październiku w klasach edukacji wczesnoszkolnej dzięki różnym inicjatywom wychowawców wiele się działo. Dzieci, wykorzystując piękną jesienną pogodę, odbyły trzy atrakcyjne wycieczki. Na początku miesiąca uczniowie z klasy 3a wyjechali na wycieczkę rowerową wokół kompleksu stawów na Równinie Oleśnickiej i dotarli do parku w Szczodrem, w którym aktywnie spędzili czas, bawiąc się, integrując, a także świętując Dzień Chłopaka.

Wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej  w różnych październikowych terminach uczestniczyły w wycieczce do sadu w Lutyni, aby zbierać tam owoce. Ale nie tylko, atrakcji było więcej: dzieci szyły jabłka, piekły słodkie bułeczki i chleb, wysłuchały pogadanki o pracy sadownika i drzewach owocowych, warsztaty zakończył słodki poczęstunek. Wrażenia i wspomnienia razem z mnóstwem owoców uczniowie przywieźli do Wrocławia.

W połowie października uczniowie z klasy 3a i 3b pojechali do Borowic na trzydniową jesienną szkołę. Pierwszy dzień to zajęcia w pensjonacie Łokietek. Kolejny to odwiedziny w „fińskiej” wiosce Kalevala oraz spotkanie z psami husky i reniferami, a potem wspinaczkowy plac zabaw przy Ogrodzie Japońskim. Trzeci dzień dzieci spędziły w Karpaczu, między innymi zwiedzając tamtejsze  muzeum.

Wszystkie te wspaniałe chwile będą na pewno wspominane w czasie listopadowych deszczowych dni przede wszystkim dlatego, że uczniowie mogli się razem uczyć, bawić, zwiedzać bez codziennych trosk i zmartwień.

Galeria zdjęć

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji