EKOLOWY TYDZIEŃ TOLERANCJI I ŻYCZLIWOŚCI

W ramach EKOLOWEGO TYGODNIA TOLERANCJI I ŻYCZLIWOŚCI uczniowie naszej szkoły przygotowali listę utworów muzycznych o tolerancji, akceptacji i życzliwości. Nie można wprawdzie posłuchać  radia w budynku szkoły, ale już teraz można słuchać go w swoich telefonach i komputerach – w przerwach między lekcjami, w samochodzie, na spacerze i w każdym innym miejscu.

Zapraszamy na prawie 100 minut dobrej muzyki, która skłania do refleksji nad tym, czym dla nas jest tolerancja i czy zawsze potrafimy zaakceptować innych ludzi, ich różnorodność, przekonania, styl życia, czy w każdej sytuacji jesteśmy otwarci na dialog z drugim człowiekiem.

LINK DO PLAYLISTY